Praha
Samostatní účetní (m/ž) │ až 52 000 Kč - týden dovolené navíc
Praha
52000 CZK

Pro našeho významného klienta hledáme do týmu novou posilu na pracovní pozici samostatní účetní (m/ž), který/á se připojí k dynamickému týmu a přinese do finančních procesů preciznost a efektivitu. Ozvěte se nám co nejdříve, těšíme se na Vás!

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu až 52 000 Kč (dle zkušeností)
  • Týden dovolené navíc (spolu 25 dnů)
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na důchodové připojištění

NÁPLŇ PRÁCE

  • Samostatné vedení účetnictví společnosti
  • Administrativní činnosti
  • Komunikace s managementem a s ostatními společnostmi v rámci holdingu
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti a s auditory
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Místo výkonu práce: Praha

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
  • Praxe na pozici samostatné účetní ve výrobní firmě
  • Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1
  • Analytické myšlení, zodpovědnost, přesnost, spolehlivost, schopnost komunikace

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Práce v  ProJob

Mzdové podmínky
52000 CZK
Místo výkonu práce:
Praha
Požadované vzdělaní:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek
Kontaktní osoba
Veronika Kovářová
Telefonní kontakt:
+420 607 051 042
Kontaktní email:
vkovarova@projobeu.com
Kontaktovat 📄

Vyplňte následující pole a my Vás budeme kontaktovat

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.