Velké Meziříčí
Práce ve výrobě – „dvanáctky“ │ až 43 000 Kč – příspěvek na dopravu
45 000 CZK

Připojte se k našemu týmu plnému energie! Pro našeho klienta, který je špičkovým výrobcem středonapěťových kabelů, hledáme novou posilu. Nabízíme nejen lákavé benefity, ale i motivující platové ohodnocení, stabilní zaměstnání na plný úvazek a přátelské pracovní prostředí. Vstupte do pohodového pracovního prostředí, kde se spojuje moderní vývoj s opravdovým pracovním nadšením!

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 42 000 Kč
  • Speciální příspěvek 3 000 Kč/měs. (na ubytování nebo dopravu do práce)
  • Čtvrtletní bonus ve výši 1 000 Kč
  • Půlroční a roční prémie (vyplácené v červnové a prosincové mzdě)
  • Příspěvek na dopravu až 700 Kč/měs.
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné
  • Týdenní zálohy ve výši 1 500 Kč
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10 000 Kč
  • Dlouhodobou práci na HPP
  • Profesionální přístup koordinátorky

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Náplní práce je obsluha výrobní linky, hlídaní nastavení stroje a kontrolní činnosti pro zabránění neshodPráce se vykonává v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny – 2 dny práce a 2 dny volna) ve Velkém Meziříčí.

POŽADUJEME

Do našeho týmu hledáme nové zaměstnance, kteří splňují tyto nenáročné požadavky:

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Výuční list v technickém oboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Práce v  ProJob

Mzdové podmínky
45 000 CZK
Místo výkonu práce:
Požadované vzdělaní:
Odborné vyučení bez maturity
Pracovní poměr:
Práce na plný úvazek
Kontaktní osoba
Veronika Kovářová
Telefonní kontakt:
+420 607 051 042
Kontaktní email:
vkovarova@projobeu.com
Kontaktovat 📄

Vyplňte následující pole a my Vás budeme kontaktovat

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.